Έψαχναν για λίρες στον Κλειτσό

Σε αυτή την περιοχή θα καταγράφουμε δημοσιεύσεις σχετικές με κρυμμένους θησαυρούς στον ελλαδικό χώρο.

Συντονιστές: Συνδιαχειριστές, Υπερσυντονιστές, Συντονιστές

Απάντηση
takis_kor

Re: Έψαχναν για λίρες στον Κλειτσό

Δημοσίευση από takis_kor »

antronikos έγραψε:φιλε μου ,,450,,κοιτα δεν ειναι ετσι ακριβος οπος γραφετε η ιστορια ,,φτασαμε απο δασηκο δρομο σε ενα σημιο εκει σταματησαμε θα αφηναμε τα αυτοκινητα ,και θα περπαταγαμε 500μ,ειπαμε να ξεκουραστουμε πριν ξεκινησουμε αλος καφε αλος τοστ κτλ,εντομεταξη στον δρομο μας περασαμε απο κοντα απο 1 πιροφυλακιο και ειδαμε με τα κιαλια μας ,ανμας κυταη ο φυλακας ,και μας κιταγε και αυτος με κιαλια ,προφανος αυτος καλεσε την ασφαλεια ,θα πιγε το μιαλοτου φενετε ηταν και νοεμριος ,,,σε τιποτα χασισια κτλ,και εκει που καναμε τη σταση μας την πεσαν και μας πιραν μεσα για ταυτοπιηση στοιχειον κτλ,τελος καλο ολα καλα στον απριλιο το δικαστηριο ,αθοοι,και τα εργαλια πισω ,800ευρο τον δικηγορο μας ,

Το όλο κακό Ανδρόνικε είναι ότι σου πέρνουν τα μηχανάκια και κάνουν 1-2 χρόνια να στα δώσουν πίσω, περιμένεις να αθωωθείς κτλ, δεν έχω καταλάβει τον λόγο που στα πέρνουν ακόμα, πάντως εγώ σε μια περίπτωση που μας πήραν ένα δισκάκι τους έχω μηνύση και ζητάω 30 χιλιάρικα ηθική και λόγο αγοράς άλλου μηχανήματος!!
Άβαταρ μέλους
diolkos
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: 12 Φεβ 2007, 01:26
Τοποθεσία: ΑΛΙΜΟΣ

Re: Έψαχναν για λίρες στον Κλειτσό

Δημοσίευση από diolkos »

...¨"Και επειδή θα ρωτήσεις γιατί δεν τους αγνοήσαμε και δεν προχωρήσαμε στην δημιουργία του συλλόγου, θα σου απαντήσω ότι όλοι αυτοί αποτέλεσαν ένα χαρακτηριστικό δείγμα του χώρου που μας έκανε να πιστέψουμε ότι δεν αξίζει τον κόπο να ασχοληθούμε. Όταν κάνεις κάτι από διάθεση και όχι από συμφέρον βάζεις και άλλα πράγματα στην ζυγαριά. Ένας αριθμός ατόμων αυτής της νοοτροπίας και επιπέδου στο διαδίκτυο, ισοδυναμεί με χιλιάδες ανάλογους έξω στην κοινωνία. Εσύ θα προχωρούσες; "

Αγαπητέ admin η απαντησή μου είναι : και βέβαια όχι. Δεν θα προχωρούσα για ολα αυτα που προανέφερες και το πιο σημαντικό οτι οταν καταθέτεις την ψυχή σου - και αναφερομε
γενικά - δεν μπορει ο άλλος να στην τσαλακώνει. Πάντως ευχαριστώ θερμά για την ενημέρωση και το ιστορικό της υπόθεσης διοτι δεν το είχα παρακολουθήσει και δεν
ήμουν ενημερωμένος. diolkos.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρυμμένοι θησαυροί στην ελλάδα”