βρέθηκαν λίρες στο Διακοφτό

Σε αυτή την περιοχή θα καταγράφουμε δημοσιεύσεις σχετικές με κρυμμένους θησαυρούς στον ελλαδικό χώρο.

Συντονιστές: Συνδιαχειριστές, Υπερσυντονιστές, Συντονιστές

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SCARABEOS
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2011, 23:00

βρέθηκαν λίρες στο Διακοφτό

Δημοσίευση από SCARABEOS »

καλησπέρα πριν από λίγο με πήρε κάποιος φίλος και με ενημέρωσε ότι σήμερα το μεσημέρι βρέθηκαν λίρες σε μεγάλη ποσότητα στο Διακοφτό. μέσα στο περιβάλλοντα χορό του σταθμού συνκγεκριμενα στο μηχανοστάσιο σε έργα που που κάνανε εκεί για το τη νέα γραμμή και αναφέρθηκε ότι με αυτά που βρέθηκαν βγαίνει το έργο Αθηνά πάτρα να το φτιάξουνε δυο φορές μου είπε ότι κυκλοφορεί και ένα βίντεο ανεβασμένο στο ίντερνετ ακόμα δεν έχω βρει τίποτα και δεν έχω δει τιποτα..αλα το ψαχνό...
Άβαταρ μέλους
nikoss
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: 22 Ιαν 2007, 10:01
Τοποθεσία: αθηνα

Re: βρέθηκαν λίρες στο Διακοφτό

Δημοσίευση από nikoss »

http://diakopto.info/?p=51
Μήπως λες αυτό?
nikoss
discmen
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 11:53

Re: βρέθηκαν λίρες στο Διακοφτό

Δημοσίευση από discmen »

κατα τα αλλα οι λιρες ταχαμου οι περισοτερες εχουν βρεθει... :lol:

ποσο μα ποσο ασχετοι ειναι αυτοι που λενε οτι τα πολλα εχουν παρθει! και ποσο ανιδεοι ειμαστε ολλοιμας που δεν ειμαστε ικανοι να παρουμε
τις μεγαλες ποσοτητες!
Άβαταρ μέλους
admin
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 5815
Εγγραφή: 07 Ιαν 2007, 14:48
Τοποθεσία: Ελευσίνα

Re: βρέθηκαν λίρες στο Διακοφτό

Δημοσίευση από admin »

Αυτό δεν είναι δημοσιογραφική έρευνα με στοιχεία, είναι απλά φήμες, να είστε πάντα δύσπιστοι σε τέτοια δημοσιεύματα καθότι στο τέλος το 99.9% αποδεικνύονται μούφες.
Γιάννης Μπαϊμπάκης (SV1PIZ)
Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΙΓΙΟ
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010, 08:54

Re: βρέθηκαν λίρες στο Διακοφτό

Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΙΓΙΟ »

χθες ρωτησα ενα φιλο που μενει διακοπτο και μου ειπε οτι οπως μαθευτηκε ,οντως κατι βρηκανε αλλα τι και και ποσα αγνωστον................. :!:
Giorgoskalamata
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: 21 Φεβ 2010, 23:15

Re: βρέθηκαν λίρες στο Διακοφτό

Δημοσίευση από Giorgoskalamata »

Εδώ και κάτι μήνες έγηνε!Αυτος που χειριζόταν την μπουλντόζα τα βρήκε!Τον είδε ενας <αγαθός> που εχει εκει ο παπάς της περιοχής να τον βοηθάει,μάλιστα του έταξε και μεριδιο μέχρι να τελειώσει την μεταφορά, αλλα τον πουλησε το φουκαρά! Στην περιοχή μηλάνε για <4-5 κουτια>.Δεν τον βλέπω καλά τον μπουλντοζιέρη!Όπου εχει οικόπεδο- κτημα -σπιτι- πηγαίνουν ραβδοσκόποι και ερευνούν!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρυμμένοι θησαυροί στην ελλάδα”