Aνακαλύφθηκε σπηλαιο στο ορος Αιγαλεω

Σε αυτή την περιοχή θα καταγράφουμε δημοσιεύσεις σχετικές με το πεδίο ενδιαφέροντος μας, που δεν υπάγονται σε κάποια από τις υπάρχουσες κατηγορίες.

Συντονιστές: Συνδιαχειριστές, Υπερσυντονιστές, Συντονιστές

Απάντηση
Kostas Anastasiou
Δημοσιεύσεις: 1616
Εγγραφή: 14 Μάιος 2007, 22:34
Τοποθεσία: Θεσπρωτια

Re: Aνακαλύφθηκε σπηλαιο στο ορος Αιγαλεω

Δημοσίευση από Kostas Anastasiou »

Μαγεια σκετη ολοκληρη η φυση!!!
Ευχαριστουμε φιλε.
Μπραβο στην παρεα, αλλα παρατηρησα πως ειμαστε ολοι μας το ιδιο.
Ανευθυνοι η αφοβοι. Ολοι οι Ελληνες μηδενος εξαιρουμενουν.
Ειναι δυνατον μεσα σε σπηλια, σπηλαιολογοι να μην ειναι εξωπλησμενοι με ειδικες στολες που να προστατευουνε τουλαχιστων το σωμα σε καθε σημειο απο τραυματισμους, η τουλαχιστων Φωσφορουχα...
Εχω αδικο;
Μου θυμιζει το ανεκδοτο που κανανε ασκηση Νατοικη και σε ενα καραβι που ητανε αξιωματικοι και οπλιτες ολων των Εθνικοτητων, εκει που ητανε μαζεμενοι οι αξιωματικοι, παινευονταν ο καθε ενας για τους οπλιτες του.
Εμεις λεει ο Αμερικανος, εχουμε τους καλυτερους ΟΥκαδες. Προσεξτε και θα καταλαβεται: Μαικ φωναζει δυνατα. Γες σερ. Φερε μου ενα ψαρι να φαω για μεσημερι τον διαταζει.
Σε μηδεν χρονο πηδησε στην θαλλασα και σε 2 λεπτα του εφερε ενα ψαρι 5 κιλων. Χαμογελαει και λεει ο αξιωματικος, Αυτη ειναι η Αμερικανικη μαγκια!
Πεταζεται ο Τουρκος και λεει: Αριφ ελα εδω. Σε δευτερολεπτα ο Τουρκος παρουσιαζεται και του λεει διαταξτε. Θελω να φαω για μεσημερι ενα μεγαλο χταποδι. Μαλιστα κυριε του λεει.
Πηδαει στην θαλασσα και σε 1:30 δευτερολεπτα βγηκε απο το νερο με 2 μεγαλα χταποδια. Χαμογελαει ο Τουρκος αξιωματικος και λεει: Αυτη ειναι η Τουρκικη μαγκια.
Πεταζεται ο Ελληνας αξιωματικος και φωναζει δυνατα. Δημητρη ελα εδω αμεσως. Ακουγεται μετα μια αλλη φωνη, δεν μας παρατας μεσημεριατικα με τοση ζεστη. Γυριζει ο Ελληνας αξιωματικος
και κοιταει τους συναδερφους του και τους λεει: Αυτη ειναι η Ελληνικη μαγκια.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα της επικαιρότητας”