Πιερια, ωρα μηδεν

Σε αυτή την περιοχή θα καταγράφουμε δημοσιεύσεις σχετικές με κρυμμένους θησαυρούς στον ελλαδικό χώρο.

Συντονιστές: Συνδιαχειριστές, Υπερσυντονιστές, Συντονιστές

Απάντηση
apatsi
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 15:53

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από apatsi »

Παίζω το δεύτερο, γιατί μου φαίνεται ότι είναι μονά ζυγά δικά μου. Ασε που θα βάλω και το Λύκο μέσα. Λοιπόν πάει. Καιρό έχω να κάνω βόλτα στο καταφύγι.
Άβαταρ μέλους
charismatic
Δημοσιεύσεις: 3165
Εγγραφή: 21 Ιαν 2007, 19:14
Τοποθεσία: Καϊλάρ σίτι
Επικοινωνία:

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από charismatic »

Σιγουρα ειναι μονα ζυγα δικα σου. Εμεις θελουμε παντα οι πελατες μας να μην εχουν κανενα παραπονο.
apatsi
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 15:53

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από apatsi »

Λοιπόν, είσαι ο καλλίτερος εδώ μέσα. Respect. Και πέρα από την πλάκα, μ' αρέσει το επίπεδο που κρατάς. Με όλη την ποντιακή τρέλλα σου γύρω από την αποτελεσματικότητα των μεθόδων σου.
Άβαταρ μέλους
wolf 57
Δημοσιεύσεις: 1648
Εγγραφή: 11 Αύγ 2015, 01:48

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από wolf 57 »

charismatic έγραψε: 14 Ιαν 2018, 21:27
apatsi έγραψε: 14 Ιαν 2018, 19:09 Χαρισματικέ, οι τελευταίες πληροφορίες μου λένε, ότι έκανες μισή δουλειά στα Πιέρεια. Οπότε, ή την έκανες ανόρεχτα την έρευνα, ή το μηχάνημα δέεεεεν........ Διαλέγεις εσύ.
Εσυ εβαλες την πληροφορια και εγω βαζω την ερευνα.
Τα σεναρια, εαν και οταν σκαψω, ειναι δυο:
Σεναριο 1) βρω δεν βρω, τα εξοδα φιφτι-φιφτι.
Σεναριο 2) αν δεν βρω, τα εξοδα ειναι δικα μου αλλα αν βρω, τα εξοδα ειναι δικα σου.
Εσυ διαλεγεις.






Θα ήθελα να ήμουν από καμιά μεριά,για να έβλεπα το πως θα σκάβεις.... :lol:


ΥΓ :Αν και πολύ αμφιβάλω ότι το κατέχεις αυτό το σπορ(σκάψιμο),πάντως και μόνο που θα κατέβεις από το αυτοκίνητο(ανεξάρτητα από το αν σκάψεις ή όχι) είναι πολύ μεγάλη πρόοδος..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
wolf 57
Δημοσιεύσεις: 1648
Εγγραφή: 11 Αύγ 2015, 01:48

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από wolf 57 »

apatsi έγραψε: 14 Ιαν 2018, 21:49 Παίζω το δεύτερο, γιατί μου φαίνεται ότι είναι μονά ζυγά δικά μου. Ασε που θα βάλω και το Λύκο μέσα. Λοιπόν πάει. Καιρό έχω να κάνω βόλτα στο καταφύγι.



Αν είναι για να δω τον χαρισματικό να σκάβει,μέχρι και στη Συρία,μέσα στην εμπόλεμη ζώνη πηγαίνω.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
apatsi
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 15:53

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από apatsi »

Δε λες που με τη συμφωνία Νο2 σου γλύτωσα το 1/2 των εξόδων!
Όσο για το σκάψιμο, νομίζω θα δώ επί τω έργω και εκείνη την μπουγατσομύτη του ryobi. Μιλάμε για συνολική αξιολόγηση του Χαρισματικού Φαινομένου.
Άβαταρ μέλους
wolf 57
Δημοσιεύσεις: 1648
Εγγραφή: 11 Αύγ 2015, 01:48

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από wolf 57 »

Αν είναι για να δούμε τον χαρισματικό να σκάβει.....τότε στα έξοδα θα κωλώσουμε ?????.... :lol: :lol: :lol:
apatsi
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 15:53

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από apatsi »

Το μυαλό σου όλο στην ανωμαλία είναι. Ρε εδώ θα περάσουμε σεμινάριο ραβδοσκοπίας + σκαψίματος, θα δούμε από κοντά τις περίφημες βέργες να κουνιούνται σαν του manosgr την βάνα! Πτυχίο θα πάρεις με ελάχιστες ώρες σπουδής. :lol:
panasss

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από panasss »

Ρε μπαγάσες μόνοι σας κανονίζετε έμενα στην απέξω?
Εγώ δεν θέλω σεμινάρια ραβδοσκοπίας?
είναι να χάνεται τέτοια ευκαιρία το να δεις τον μαιτρ των ραβδοσκόπων να ξεδιπλώνει το ταλέντο του???
Άβαταρ μέλους
wolf 57
Δημοσιεύσεις: 1648
Εγγραφή: 11 Αύγ 2015, 01:48

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από wolf 57 »

apatsi έγραψε: 14 Ιαν 2018, 23:24 Το μυαλό σου όλο στην ανωμαλία είναι. Ρε εδώ θα περάσουμε σεμινάριο ραβδοσκοπίας + σκαψίματος, θα δούμε από κοντά τις περίφημες βέργες να κουνιούνται σαν του manosgr την βάνα! Πτυχίο θα πάρεις με ελάχιστες ώρες σπουδής. :lol:





Ρε συ,τι να τις κάνω τις βέργες και τα σεμινάρια ????
Ο τρόπος που θα σκάβει,είναι όλα τα λεφτά...γιατί έτσι όπως τον ''έκοψα" μάλλον θα σκάβει με το φτυάρι και θα βγάζει τα χώματα με τον κασμά..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
wolf 57
Δημοσιεύσεις: 1648
Εγγραφή: 11 Αύγ 2015, 01:48

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από wolf 57 »

panasss έγραψε: 14 Ιαν 2018, 23:42 Ρε μπαγάσες μόνοι σας κανονίζετε έμενα στην απέξω?
Εγώ δεν θέλω σεμινάρια ραβδοσκοπίας?
είναι να χάνεται τέτοια ευκαιρία το να δεις τον μαιτρ των ραβδοσκόπων να ξεδιπλώνει το ταλέντο του???



Εσένα θα σε βάλουμε για να ελέγχεις αν σκάβει καλά ....και να του ρίχνεις-που και που-την πετσέτα για να σκουπίζει τον ιδρώτα του.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
panasss

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από panasss »

Άντε πάλι αδιάβαστος απόψε? Ρε τον ξέχασες τον μπουγάτσα κόφτη!
Με αυτόν και στο άψε σβήσε θα το πάει και τρία μέτρα ….. μόνο να
τον προσέχουμε γιατί με την φόρα θα κόψει και κάνα κιβώτιο στη μέση!!! :lol:
apatsi
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 15:53

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από apatsi »

Panasss
ο Χαρισματίκ είναι καλόκαρδος και θέλει το καλό των πελατών του. Αλλά εκτιμώ ότι για σένα η ταρίφα για σένα είναι διπλή. Ασε να κάνω εγώ το κουμάντο, γιατί εσένα τόσες που σ' αρμέγουν που να βρείς δυνάμεις τέτοια ώρα να τα βάλεις με τον ντουράτο χαρισματικό. Ενώ ο Λύκος τώρα ξεκινάει, φρέσκος φρέσκος για νυχτοπερπατάδα .
panasss

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από panasss »

Ας είναι θα το απολαύσω στην θαλπωρή και στο βίντεο! δεν θα είναι και άσχημα!!! :lol:
Άβαταρ μέλους
wolf 57
Δημοσιεύσεις: 1648
Εγγραφή: 11 Αύγ 2015, 01:48

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από wolf 57 »

panasss έγραψε: 14 Ιαν 2018, 23:54 Άντε πάλι αδιάβαστος απόψε? Ρε τον ξέχασες τον μπουγάτσα κόφτη!
Με αυτόν και στο άψε σβήσε θα το πάει και τρία μέτρα ….. μόνο να
τον προσέχουμε γιατί με την φόρα θα κόψει και κάνα κιβώτιο στη μέση!!! :lol:


Ρε συ,άσε τα κιβώτια που δεν παθαίνουν τίποτα ...
Κοίτα,από τη πολύ φόρα που θα έχει πάρει,να μη σου φάει λάχανο κανένα πόδι με τον μπουγατσοκόφτη ....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρυμμένοι θησαυροί στην ελλάδα”