Πιερια, ωρα μηδεν

Σε αυτή την περιοχή θα καταγράφουμε δημοσιεύσεις σχετικές με κρυμμένους θησαυρούς στον ελλαδικό χώρο.

Συντονιστές: Συνδιαχειριστές, Υπερσυντονιστές, Συντονιστές

Απάντηση
boynisio
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01 Μάιος 2007, 23:08
Τοποθεσία: παντου

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από boynisio »

Ξερεις κατι? Νομιζω οτι αυτο ειναι αλλη δουλεια......
Το κεντημα που αναφερω το δινει αλλου και γινεται συγκεκριμενο.......το σημειο μηδεν το δινει συμφωνα με δυο σταθερα σημεια.......Πρεπει να μιλας για αλλη δουλεια εσυ εκει γυρω στην περιοχη.......αυτο νομιζω.
Παντα φιλικα βουνισιος.
panasss

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από panasss »

Οκ δεκτό κάνε την ερευνά σου και θα τα πούμε σε άλλη χρονική στιγμή!
Απλά εγώ το έχω μπροστά μου και ξέρω τι βλέπω ενώ εσύ πιθανόν να βασίζεσαι σε μαρτυρία φίλου?
Όπως και να έχει όμως σου εύχομαι καλή συνέχεια!!!
boynisio
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01 Μάιος 2007, 23:08
Τοποθεσία: παντου

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από boynisio »

Τι εννοεις το εχω μπροστα μου........την δουλεια αυτην? Σε χαρτι μπλα μπλα κλπ......Δεν μπορω να καταλαβω......Γιατι ο καπετανιος ειχε μονο αυτο.......
Παντα φιλικα βουνισιος.
boynisio
Δημοσιεύσεις: 716
Εγγραφή: 01 Μάιος 2007, 23:08
Τοποθεσία: παντου

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από boynisio »

Μηπως εχουμε αποκλιση?? Και εγω εχω το σωστο? Μηπως δλδ κσνανε την δουλεια κλπ αλλα την εβαλε αλλου ο καπετανιος?κανω μια σκεψη!
Παντα φιλικα βουνισιος.
panasss

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από panasss »

Το γιατί ο καπετάνιος είχε μόνο αυτό δεν μπορώ να το ξέρω!
Τώρα το γιατί έχω εγώ το χαρτί είναι άλλη ιστορία απλά θα το δεις και θα βγάλεις
μόνος σου τα συμπεράσματα!!!
Το ανάποδο θα μπορούσε να συμβεί γιατί αν έχει απόκλιση το δικό μου το χαρτί
ο καπετάνιος δεν θα ήταν στην ζωή θα του ήταν αλλού η κεφαλή!!!
apatsi
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 15:53

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από apatsi »

Να αναφέρω το εξής. Πήγα εκεί αρχές της δεκαετίας του '90, υποτίθεται για δουλειά από πρώτο χέρι. Αδερφή προς αδερφό. Με τα πολλά διεπίστωσα ότι είχε παρελάσει κόσμος και κοσμάκις, οπότε χαιρέτησα και έφυγα. Το εξοργιστικό με τον μακάκα τον αδερφό είναι ότι του δόθηκε η ευκαιρεία να διαπιστώσει ιδίοις όμμασι αν αληθεύει η ιστορία της αδερφής του και αυτός ο μακάκας μου έδειχνε στην αντίθετη πλευρά, από την οποία λίγο αργότερα όπως έμαθα, έσκαψε με την αδερφή του και βρήκε .... από τα άλλα πράγματα. Νόμιζε ο ηλίθιος προφανώς ότι η φ είναι ανέξοδη και κυρίως ασφαλής στην υγεία μας. Δεν είδα τίποτε, δεν μου άρεσαν και οι φάτσες τους και τέλος.
Συνεπώς δεν ξέρω αν αληθεύει και τί, καθώς δεν ήρθε στα χέρια μου ποτέ κάποιο χαρτί και κυρίως προς τα εκεί που έστρεψα το μηχάνημα (ανατολικά), εγγυόμαι ότι δεν υπάρχει τίποτε. Δηλαδή πάνω στη γραμμή που τραβήξατε, τουλάχιστον μέχρι τα μισά δεν υπάρχει τίποτε. Δυτικά της γραμμής, μπορεί. Όχι ανατολικά.
apatsi
Δημοσιεύσεις: 2019
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 15:53

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από apatsi »

Όσο για τον Ερντό, θα έρθει η στιγμή. Ακόμη και τα καλλίτερα χαρτιά να έχεις, αν η περιοχή έχει υποστεί αλλαγές, είναι εύκολο το λάθος.
panasss

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από panasss »

Την γραμμή την τράβηξα εγώ υλοποίησα το σκεπτικό του charismatic για να του δείξω πόσο λάθος κάνει!
Τώρα σε όλα τα σημεία που υπέδειξε η πιτσιρίκα ναι βγήκαν κάποια αντικείμενα
αλλά ποτέ δεν βρέθηκε λιλί και θα ήταν και οξύμωρο να έχουν βρεθεί από την στιγμή που ήταν παιδούλα και στην στραβή με το πρώτο χαστούκι θα κελαηδούσε!
Περισσότερο θα χρησιμοποιήθηκε σαν αντιπερισπασμός για να θολώσουν τα νερά και για αυτό την έπαιρναν κοντά!
το σχέδιο τους επέτυχε και έχει αποτέλεσμα να σκάβουν στο γάμο του καραγκιόζη!
Τώρα για τον Ερντο όσα και να λέγονται ότι ο έτσι σήκωσε κλπ ποτέ δεν του άφησε κάτι για εκείνον ότι του άφησε είναι για να μην χαθεί σαν ιστορία και για να την ακούσουν αυτοί που έπρεπε!
Τρανό παράδειγμα το ότι τον γυρόφερνε σε υλικά και περιφερειακά
ποτέ δεν τον πείρε από το χέρι και να του πει τα βλέπεις αυτά τα χαλικοκοτρωνια είναι από το μπαμ εδώ ήταν η είσοδος!!!
Άρα καμένη υπόθεση αν δεν υλοποιηθούν χαρτιά γνήσια!!!
Άβαταρ μέλους
charismatic
Δημοσιεύσεις: 3165
Εγγραφή: 21 Ιαν 2007, 19:14
Τοποθεσία: Καϊλάρ σίτι
Επικοινωνία:

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από charismatic »

Το θεμα ανταρτικα εκλεισε.

Το εκλεισα.
panasss

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από panasss »

Πως έκλεισε τα τσουβάλιασες? Η κατάλαβες ότι η γυάλα θέλει σέρβις γιατί ρετάρει?
Απλά θέλει πολλά φίλτρα σε κάθε ιστορία που ακούς γιατί γίνεται αυθυποβολή και χάνεσαι
Και όσο για την πλάκα που έβαλες δεν έχει καμία σχέση με την τοποθεσία που έβαλες!!!
Άβαταρ μέλους
charismatic
Δημοσιεύσεις: 3165
Εγγραφή: 21 Ιαν 2007, 19:14
Τοποθεσία: Καϊλάρ σίτι
Επικοινωνία:

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από charismatic »

Και ακουω τωρα τα ευχεριστω του καθε ασχετου.
panasss

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από panasss »

Ναι εδώ συμφωνούμε πως είναι δυνατόν να υπάρχουν σχετικοί στην γυάλα η να ξέρουν
τον αριθμό τηλέφωνου που πληκτρολογείς επί της βέργας?
Αλήθεια δεν σου μπήκε η ιδέα ότι μπορεί κάποιος άλλος να απαντά στις κλήσεις που κάνεις και όχι ο υποτιθέμενος στόχος??? :lol:
Άβαταρ μέλους
charismatic
Δημοσιεύσεις: 3165
Εγγραφή: 21 Ιαν 2007, 19:14
Τοποθεσία: Καϊλάρ σίτι
Επικοινωνία:

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από charismatic »

Γιατι η βλακεια στον επιλογο φαινετα.
panasss

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από panasss »

Δεν είναι κανόνας συνήθως την βλέπεις από την αρχή με το πώς προσεγγίζει το θέμα
από εκεί και μετά τον απολαμβάνεις!!!
Άβαταρ μέλους
charismatic
Δημοσιεύσεις: 3165
Εγγραφή: 21 Ιαν 2007, 19:14
Τοποθεσία: Καϊλάρ σίτι
Επικοινωνία:

Re: Πιερια, ωρα μηδεν

Δημοσίευση από charismatic »

Στο ''δια ταυτα''.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρυμμένοι θησαυροί στην ελλάδα”