Τεράστιος θησαυρός στα έγκατα της Βρετανίας

Σε αυτή την περιοχή θα καταγράφουμε δημοσιεύσεις σχετικές με κρυμμένους θησαυρούς στον κόσμο.

Συντονιστές: Συνδιαχειριστές, Υπερσυντονιστές, Συντονιστές

Απάντηση
ioannis karanikolas
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 05 Μαρ 2008, 17:26
Τοποθεσία: δωδεκανησσος

Re: Τεράστιος θησαυρός στα έγκατα της Βρετανίας

Δημοσίευση από ioannis karanikolas »

georgees δεν ξερω τι εγινε μετα την ανασυρση τους οπως κανενας δεν ξερει..Παντως οι δυτες δεν πηραν και ουτε προκειτε να παρουν φρανγκο. Αφου ειδα το μηνυμα σου πηρα τον ενα απο τους δυο το Γιαννη και τον ρωτησα εαν πηραν η θα παρουν λεφτα. Ουτε πηραν ουτε προκειτε να παρουν γιατι η αρχαιολογια λεει οτι ειναι δικη της ερευνα και ανασυρση. Αυτοι και οι δυο κανα χρονο πριν τους πηγενανε αδειους αμφορεις που βρισκανε και τους ενημερωσανε για πιθανο ναυαγιο παλιο. Το Κρατος ξεκινησε την ερευνα αργοτερα. Μου ειπε πως εαν ο δευτερος ο οποιος εχει προσφυγει στη δικαιοσυνη παρει θα παρω και εγω αφου το ειχα δηλωσει νωριτερα.. Εαν δεν πιστευεις πες μου να σου στειλω σε email το τηλ να μιλησεις δεν εχει προβλημα ο ανθρωπος ειναι καλο παιδι. Ετσι κιαλλως μονο αυτα βρεθηκαν? Ποσα που δεν τα εχει δει δημοσιοτητα!!!!Εδω εχουν βρεθει παρα πολλα αλλα που παραμενουν στη αρχη ποιοι τα διαχειριζονται και που πανε? εχεις δικιο να απορεις..

Φιλικα Γιαννης
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρυμμένοι θησαυροί στον κόσμο”