Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Σε αυτή την περιοχή θα καταγράφουμε δημοσιεύσεις σχετικές με κρυμμένους θησαυρούς στον ελλαδικό χώρο.

Συντονιστές: Συνδιαχειριστές, Υπερσυντονιστές, Συντονιστές

Απάντηση
ΑΝΔΡΕΑΣ
Δημοσιεύσεις: 1144
Εγγραφή: 13 Αύγ 2007, 17:26

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kostas 13 έγραψε: 15 Νοέμ 2023, 23:23 Το κοτσοτομαρ δεν σκραμπαζ μπιτ από ξενικά αλλά γνωριζ από τεχνοδοσια σαν τον χοντρό 🥳
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΑΝΔΡΕΑΣ
Δημοσιεύσεις: 1144
Εγγραφή: 13 Αύγ 2007, 17:26

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ »

Kostas 13 έγραψε: 15 Νοέμ 2023, 23:37
night-scan έγραψε: 15 Νοέμ 2023, 23:19 Οπως καταλαινεις Ανδρεα ειναι ποιο ευκολο να εντοπισουμε Ναυαγια παρα Κιβωτια στο βουνο!! Σκεψου στο γραφημα ειναι κανονια και πιθανον αγκυρα στα 10 μετρα, σκεψου να υπαρχει ολοκληρο πλοιο. στα ποσα μετρα το τσιμπας και με τοση τεραστια μαζα-επιφανεια
Άμα είναι γλυκό το νερό σε πάω κόντρα άμα γουστάρεις 🥳
τον πειραζ αλμυρα Λεων
Kostas 13
Δημοσιεύσεις: 886
Εγγραφή: 26 Φεβ 2022, 19:52

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από Kostas 13 »

ΑΝΔΡΕΑΣ έγραψε: 15 Νοέμ 2023, 23:38
Kostas 13 έγραψε: 15 Νοέμ 2023, 23:37
night-scan έγραψε: 15 Νοέμ 2023, 23:19 Οπως καταλαινεις Ανδρεα ειναι ποιο ευκολο να εντοπισουμε Ναυαγια παρα Κιβωτια στο βουνο!! Σκεψου στο γραφημα ειναι κανονια και πιθανον αγκυρα στα 10 μετρα, σκεψου να υπαρχει ολοκληρο πλοιο. στα ποσα μετρα το τσιμπας και με τοση τεραστια μαζα-επιφανεια
Άμα είναι γλυκό το νερό σε πάω κόντρα άμα γουστάρεις 🥳
τον πειραζ αλμυρα Λεων
Για την αλμύρα έχω τον φίλο μου τον απατσακο με το σούπερ βυθόμετρ γατάκι.
ΑΝΔΡΕΑΣ
Δημοσιεύσεις: 1144
Εγγραφή: 13 Αύγ 2007, 17:26

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kostas 13 έγραψε: 15 Νοέμ 2023, 23:49
ΑΝΔΡΕΑΣ έγραψε: 15 Νοέμ 2023, 23:38
Kostas 13 έγραψε: 15 Νοέμ 2023, 23:37

Άμα είναι γλυκό το νερό σε πάω κόντρα άμα γουστάρεις 🥳
τον πειραζ αλμυρα Λεων
Για την αλμύρα έχω τον φίλο μου τον απατσακο με το σούπερ βυθόμετρ γατάκι.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
μαλλον του χαλασε γτ χτες ελεγε δε πιάνεται στοχος
apatsi
Δημοσιεύσεις: 2040
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 15:53

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από apatsi »

Γελάει καλά ο τελευταίος Zagarakos. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΑΝΔΡΕΑΣ
Δημοσιεύσεις: 1144
Εγγραφή: 13 Αύγ 2007, 17:26

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ »

apatsi έγραψε: 16 Νοέμ 2023, 00:53 Γελάει καλά ο τελευταίος Zagarakos. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Καφέ θ πιούμε πρώτου φύγου;;
Kostas 13
Δημοσιεύσεις: 886
Εγγραφή: 26 Φεβ 2022, 19:52

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από Kostas 13 »

Συνεργατ με το ppm θα μετράμε και με αυτό θα βλέπουμε τα κίτρινα στα έγκατα του ωκεανού και ας τον απατσακο να λέει 🥳
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΑΝΔΡΕΑΣ
Δημοσιεύσεις: 1144
Εγγραφή: 13 Αύγ 2007, 17:26

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ »

Kostas 13 έγραψε: 16 Νοέμ 2023, 21:00 Συνεργατ με το ppm θα μετράμε και με αυτό θα βλέπουμε τα κίτρινα στα έγκατα του ωκεανού και ας τον απατσακο να λέει 🥳
εχω και γω απο δαυτου 50 μετρου
ppm δεν εχου αλλα εχ συνεργατσζμ σαν να εχω κ γω δηλαδης
γιασ συνεργατ αλαν αστουν απατσακου καλο πιδι αλλα amateur
ΑΝΔΡΕΑΣ
Δημοσιεύσεις: 1144
Εγγραφή: 13 Αύγ 2007, 17:26

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ »

Kostas 13 έγραψε: 16 Νοέμ 2023, 21:00 Συνεργατ με το ppm θα μετράμε και με αυτό θα βλέπουμε τα κίτρινα στα έγκατα του ωκεανού και ας τον απατσακο να λέει 🥳
ελπιζω να τ πηρες απο κει που το πηρα κ γω και οχι να σε γδαρε χοντρος κ να πλερωκες κ γ τ μαθηματα τεχνοδοσιας
apatsi
Δημοσιεύσεις: 2040
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 15:53

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από apatsi »

"""""""""""Λάδια πολλά κι από τηγανίτα τίποτα."""""""""" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΑΝΔΡΕΑΣ
Δημοσιεύσεις: 1144
Εγγραφή: 13 Αύγ 2007, 17:26

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ »

apatsi έγραψε: 17 Νοέμ 2023, 19:29 """""""""""Λάδια πολλά κι από τηγανίτα τίποτα."""""""""" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
20 ευρώ θ πάει τ λάδ απατσακουμ σαν τ λίρα είνι κ τούτο
Συνεργατ μη τουν συνιριζισι μας ζλεβ για την τιχνοδοσια κ τν όμορφαδα μας
Kostas 13
Δημοσιεύσεις: 886
Εγγραφή: 26 Φεβ 2022, 19:52

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από Kostas 13 »

apatsi έγραψε: 17 Νοέμ 2023, 19:29 """""""""""Λάδια πολλά κι από τηγανίτα τίποτα."""""""""" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σωστός ο απατσακ,εγώ το έχω δηλώσει άλλωστε πιο πολλές πιθανότητες έχει κάποιος να κερδίσει το τζόκερ παρά να βρει απόκρυψη σοβαρή.
Αλλά δεν βαριέσαι να περνάμε καλά είναι η ουσία.
ΑΝΔΡΕΑΣ
Δημοσιεύσεις: 1144
Εγγραφή: 13 Αύγ 2007, 17:26

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ »

Kostas 13 έγραψε: 18 Νοέμ 2023, 01:52
apatsi έγραψε: 17 Νοέμ 2023, 19:29 """""""""""Λάδια πολλά κι από τηγανίτα τίποτα."""""""""" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σωστός ο απατσακ,εγώ το έχω δηλώσει άλλωστε πιο πολλές πιθανότητες έχει κάποιος να κερδίσει το τζόκερ παρά να βρει απόκρυψη σοβαρή.
Αλλά δεν βαριέσαι να περνάμε καλά είναι η ουσία.
Δε καταλαβες συνεργατ αθώο μου παιδί επί του προσωπικού έβαλε ο απατσακους γτ μας ζλεβ
Kostas 13
Δημοσιεύσεις: 886
Εγγραφή: 26 Φεβ 2022, 19:52

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από Kostas 13 »

ΑΝΔΡΕΑΣ έγραψε: 18 Νοέμ 2023, 04:19
Kostas 13 έγραψε: 18 Νοέμ 2023, 01:52
apatsi έγραψε: 17 Νοέμ 2023, 19:29 """""""""""Λάδια πολλά κι από τηγανίτα τίποτα."""""""""" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σωστός ο απατσακ,εγώ το έχω δηλώσει άλλωστε πιο πολλές πιθανότητες έχει κάποιος να κερδίσει το τζόκερ παρά να βρει απόκρυψη σοβαρή.
Αλλά δεν βαριέσαι να περνάμε καλά είναι η ουσία.
Δε καταλαβες συνεργατ αθώο μου παιδί επί του προσωπικού έβαλε ο απατσακους γτ μας ζλεβ
Και εγω για μένα μιλάω και τα πιστεύω μου συνεργατ.
Είμαι βλέπεις συνειδητοποιημένος και πατάω στη Γη ζαγαρακο,η τρέλα για τα μηχανήματα με κρατάει στο χόμπι και όχι οι θησαυροί 😁
apatsi
Δημοσιεύσεις: 2040
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 15:53

Re: Ο «χασάπης» της Θεσσαλονίκης Μαξ Μέρτεν και ο χαμένος θησαυρός του

Δημοσίευση από apatsi »

Kostas 13 έγραψε: 18 Νοέμ 2023, 18:29
ΑΝΔΡΕΑΣ έγραψε: 18 Νοέμ 2023, 04:19 [..................
Είμαι βλέπεις συνειδητοποιημένος και πατάω στη Γη ζαγαρακο,η τρέλα για τα μηχανήματα με κρατάει στο χόμπι και όχι οι θησαυροί 😁
:shock: :shock: Αν τον ακουμπούσες και λίγο, πόσο καλλίτερα θα ήταν όμως , έε!!
Το γεγονός είναι πως άλλο έχω πληροφορία, άλλο δεν έχω και βασίζομαι σε ακούσματα και υποθέσεις που παρουσιάζονται περίπου ως βεβαιότητες.
Είναι κάποιες απλές αλήθειες, τις οποίες πρέπει να αποδεχθούμε, για το καλό μας . Οι ικανότητες του καθενός είναι οριοθετημένες και αν τις συνειδητοποιήσει, θα μεγαλώσει τις πιθανότητες επιτυχίας έναντι εκείνων που συμπληρώνουν joker. Αλλες ικανότητες θέλει το ψάξιμο, άλλες ο εντοπισμός, άλλες το σκάψιμο, άλλες τα παίρνω και γυρνάω ασφαλής.
Αυτό σημαίνει ότι μόνος σου θα είσαι καλός σε ένα -δυό στάδια της όλης διαδικασίας (στην καλλίτερη περίπτωση). Αν δεν υπάρχει """πάγκος"", μπορεί απλά να κάνεις ωραία γυμναστική και να γεμίζουν τα πνευμόνια σου οξυγόνο
( :arrow: Τώρα εσύ έχεις συνεργάτ που κόλλησε 5-6 φορές covid, που σημαίνει -αυτομάτως - και σύμφωνα με αμερικάνικες εκθέσεις ότι εκτός από κακή απόδοση στο σκάψιμο λόγω αδυναμίας, αφού μίκρυνε πολύ το εργαλείο, γυρνάει από τα ντα ντα με πεσμένο το ηθικό ένεκα βλέμματος απορίας. Αυτό αν το συνδυάσουμε με την χρόνια μεμετίαση, δηλαδή τα κολλητιλίκια με τον χοντρό και τα μεμέτια του, δίνουν την εικόνα ενός πάγου που θέλει γκάζια και στρατιωτικό περίπατο για να πάρει μπροστά :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρυμμένοι θησαυροί στην ελλάδα”